Vystavoval jsem na výstavě kaligrafie.
Stále existuje mírná souvislost s kazatelnou.
Vystavujeme s úmyslem vytvořit trochu jiný vítr v knihostánku, který se stal uzavřeným světem vzdáleným od široké veřejnosti.(Myslím, že to bude bráno jako moje vlastní myšlenka.💦)
Loňská výstava nebyla na papíře, ale na bambusu. Nějak vybráno😅
Letos...😌
No, od začátku byly potíže, jako je kategorie, která má být uvedena, a formulář pro výpis.😅
Spíše než abych však byl vybrán, rád bych předložil výstavu a sdělil, že dělám práci s tímto druhem myšlení.
Přál bych si, abych se mohl stát problémovým kaligrafem v dobrém slova smyslu.
Věřím, že kaligrafická díla vyjadřují myšlenky spisovatele.
Myslím, že technika a dovednost jsou také nezbytné k vyjádření sebe sama.
Navíc vytvářím díla s vlastními myšlenkami, protože si myslím, že to je to, co je kaligraf.😉I když je stále nezralá😅
S blížícími se olympijskými hrami v příštím roce doufám, že budu schopen šířit tuto úžasnou japonskou kulturu kaligrafie jak doma, tak v zahraničí.
Zde jsou díla vystavená tentokrát.
"Kokoro"